Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Абраменко врятував честь України: кого ми випередили в медальному заліку (Відео)

Нарешті і наш прапор побачили в Пекіні!

Фото gd / JMcC / 2022 Getty Images.

«Срібло» нашого фрістайліста буде хорошою відмазкою для чиновників, що, мовляв, не все в нас так погано в зимових видах спорту

Сьогодні 33-річний Олександр Абраменко приніс Україні першу медаль на XXIV зимових олімпійських Іграх.

Чемпіон Пченчхана-2018 33-річний тепер у суперфіналі здобув срібну нагороду в лижній акробатиці! Ще один українець Олександр Окіпнюк фінішував на 9-му місці.

Олімпіада-2022. Фристайл. Лижна акробатика. Чоловіки:

1.  Ці Гуанпу (Китай) – 129,00

2.  Олександр Абраменко (Україна) – 116,50

3.  Ілля Буров (ОКР, Росія) – 114,93 .

Дивимось, як Олександр Абраменко здобував медаль для України:

Тепер після 16 лютого 28 країн мають хоча б одну нагороду, серед них 21 команда виграла «золото».

Лідирує в загальному заліку Норвегія (13 золотих, 7 срібних, 8 бронзових). На другому місці – Німеччина (10–6–4), замикає трійку рейтинг-списку США (8–7–4).

Лідирує в загальному заліку Норвегія (13 золотих, 7 срібних, 8 бронзових).

У топ-5 медальної таблиці Олімпіади також входять Китай (7–4–2) та Австрія (6–7–4). Змагання ОІ-2022 триватимуть до 20 лютого.