Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Олімпійці Норвегії впевнено лідирують в загальнокомандному медальному заліку після 13 змагальних днів у Пекіні-2022

Канадійки - олімпійські чемпіонки з хокею!

Фото REUTERS.

У них вже 14 золотих медалей...

Завершилися змагання 13-го дня зимових Олімпійських ігор-2022 у Пекіні.

У четвер, 17 лютого, було розіграно шість комплектів медалей у шести видах спорту, інформує УНІАН.

Лідирує в загальному заліку Норвегія (14 золотих, 7 срібних, 8 бронзових). 14-е золото норвежці на чолі з Йоргеном Гробаком завоювали в командних змагання в лижному двоборстві.

І відставання переслідувачів вже солідне. На другому місці - Німеччина (10-7-5), замикає трійку рейтинг-списку США (8-8-5). До топ-5 медальної таблиці Олімпіади також входять Швеція (7-4-4) і Китай (7-4-2).

Україна з однією срібною медаллю в активі ділить 23-у позицію з Іспанією.

28 країн мають хоча б одну нагороду, серед них 21 команда виграла золото.