Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Відмучились: українські чоловіки провалили і заключну гонку Олімпіади

Тепер 28-річний норвежець Йоганнес-Тінгнес Бьо вже 5-разовий олімпійський чемпіон!

Фото із сайту eurosport.com.

У Дмитра Підручного – лише 24-ий результат із 30 учасників у масс-старті, а в Артема Прими – 28-ий

Тільки що в китайському Чжанцзякоу відбулася остання для біатлоністів гонка зимових Олімпійських ігор 2022 року – масс-старт на 15 кілометрів, де змагались 30 найсильніших спортсменів.

Україну у ній представляли Дмитро Підручний та Артем Прима. На жаль, наші спортсмени провалили стрільбу – в обох по 7 промахів на 20 мішенях – і фінішували у числі найгірших. Підручний фінішну лінію перетнув 24-им, а Прима – 28-им.

А тріумфував у гонці 28-річний норвежець Йоганнес-Тінгнес Бьо, який став чотириразовим олімпійським чемпіоном лише на нинішніх Іграх (переміг у змішаній і класичних естафетах, спринт і мас-старті). Фантастика!!! Тепер він вже 5-разовий олімпійський чемпіон!

На жаль, наші спортсмени провалили стрільбу – в обох по 7 промахів на 20 мішенях – і фінішували у числі найгірших.

Олімпіада-2022. Чоловічий масс-старт (15 км):

1. Йоганнес-Тінгнес Бьо (Норвегія) – (1+0+1+2) – 38:14,4

2. Мартін Понсілуома (Швеція) – (1+0+0+1) +40,3

3. Ветле-С’ястад Крістіансен (Норвегія) – (2+0+1+0) +1:12,5...

....

...24. Дмитро Підручний (Україна) – (0+3+2+2) +4:01,8...

...28. Артем Прима (Україна) – (2+1+3+1) +4:58,2...

Повні результати гонки – тут.

Нагадаємо, що сьогодні раніше відбувся жіночий масс-старт, де українка Юлія Джима зайняла 7-е місце, а золото виборола француженка Жюстін Бреза-Буше.