Розкажіть світу про злочини Росії.
Які країни скасували плату за телефонні дзвінки в Україну
За словами міністра закордонних справ України Дмитро Кулеба, це прояв справжньої солідарності з Україною
Цілий ряд мобільних операторів різних країн перестали стягувати плату за телефонні дзвінки в Україну на знак солідарності з нашою країною у боротьбі проти російської агресії. Йдеться про операторів мобільного зв'язку Канади, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Словаччини, Північної Македонії, Швеції, Литви, Латвії, Чехії, Польщі, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговини.
Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Facebook.
Такий крок – прояв справжньої солідарності нашою державою та її народом.
«Мобільні оператори Канади, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Фінляндії, Словаччини, Північної Македонії, Швеції, Литви, Латвії, Чехії, Польщі, Хорватії, Сербії, Боснії та Герцеговини скасували плату за телефонні дзвінки в Україну. Такий крок – прояв справжньої солідарності нашою державою та її народом», — написав Кулеба.
Читайте також у нас: «Оператори мобільного зв'язку надаватимуть зв'язок українцям навіть за відсутності коштів на їхніх рахунках».