Курси НБУ $ 41.58 € 46.86
У Рівному дистанційне навчання поєднали з пошиттям жилетів для бійців (Відео, фото)

Працюють з восьмої ранку до сьомої вечора.

Фото Суспільне.

У Рівному дистанційне навчання поєднали з пошиттям жилетів для бійців (Відео, фото)

Розвантажувальні жилети для українських бійців виготовляють у Рівненському центрі професійно-технічної освіти сервісу та дизайну. За словами його директора Олександра Марунича, у цьому процесі, без відриву від дистанційного навчання, задіяний весь колектив закладу

Розвантажувальні жилети працівники Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну шиють на волонтерських засадах, інформує Суспільне Рівне.

 

Працюють з восьмої ранку до сьомої вечора. Перериваються лише, щоб дати учням завдання на дистанційне опрацювання.

Якість у нас не гірша, ніж на фабриці, тому що шиють професійні майстрині.

«Принесли нам зразок, за яким зробили лекала, відшили один жилет, його погодили – і почали працювати. Були деякі недоліки, тому що самі військові зверталися, тож деякі деталі треба змінювати. Шиємо з наметів, тобто хтось приніс таку тканину. Якість у нас не гірша, ніж на фабриці, тому що шиють професійні майстрині», – розповіла швачка Наталія Хилюк.

Розвантажувальні жилети, за словами директора навчального закладу Олександра Марунича, виготовляють з урахуванням усіх побажань військовослужбовців.

«Жилети відрізняються один від одного. Є такі, що розраховані на АК-74, магазин 30 патронів. Якщо це буде підручний кулемет Калашникова, там 45 патронів. Значить кишенька буде трохи більшою. Чотири ріжки від автомата можна вставити, можна рацію й індивідуальний перев'язочний пакет», – пояснив Олександр Марунич.

 

Зі слів директора Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну, вони вже надіслали українським бійцям 50 жилетів.

«Маємо можливість у перспективі шити бронежилети, але для цього потребуємо кевларову тканину. Якщо є такі люди, в кого вона є, то ми готові до співпраці. Будемо шукати кошти, щоб її придбати й спрямувати на пошиття жилетів», – зазначив Олександр Марунич.

 

Жилети шиють з матеріалу замовників. Більше від них нічого не вимагають. Нині виконують замовлення Великоомелянської громади.

«Це все ми купляли. По магазинах шукали, тому що сьогодні – це дуже гостра проблема у придбанні цієї тканини, тому що її розбирають. Але ми шукали, нам допомагали підприємці», – зауважила голова Великоомелянської громади Алла Карпюк.

 

Робочих місць у центрі сервісу та дизайну не бракує. Його директор Олександр Марунич каже, що готовий співпрацювати з усіма професійними швачками.

Читайте також: «Нехай діти не бачать війни»: У Рівному переселенців безкоштовно возить до кордону (Відео, фото)

Реклама Google

Telegram Channel