Курси НБУ $ 41.50 € 46.45
У Німеччині поширюють фейк, спрямований проти українців

Фейки для німців: у брехливому повідомленні сказано, що 16-річного волонтера «Даніеля» побили тільки тому, що він розмовляв російською.

Фото з відкритих джерел.

У Німеччині поширюють фейк, спрямований проти українців

Місцева поліція не має жодної інформації про цей напад.В цей час експерти припускають, що це навмисне «фейкове відео», яке покликане розпалити ненависть

У Німеччині поширюють фейк про смертельне побиття підлітка групою українців — у ньому сказано, що 16-річного хлопця побили тільки тому, що він розмовляв російською.

Відео було опубліковано в Telegram-каналі, який поширює роспропаганду про війну росії проти України. Місцева поліція не має жодної інформації про цей напад.

Поліція німецького Бонна попередила про поширення в інтернеті фейкового відео, в якому йдеться про нібито смертельне побиття натовпом українців 16-річного юнака в Ойскірхені, що у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія. 

Про це повідомляє «Європейська правда».

«В інтернеті поширюється відео, в якому повідомляється про напад на 16-річного підлітка в районі Ойскірхена. Стверджується, що його побила до смерті група українців. Мова відео - російська», - йдеться у повідомленні поліції в Twitter. Відео було опубліковано в Telegram-каналі, який поширює російську пропаганду про війну Росії проти України. 

«В інтернеті поширюється відео, в якому повідомляється про напад на 16-річного підлітка в районі Ойскірхена. Стверджується, що його побила до смерті група українців. Мова відео - російська», - йдеться у повідомленні поліції в Twitter.

Відео було опубліковано в Telegram-каналі, який поширює російську пропаганду про війну Росії проти України. У фейковому повідомленні сказано, що 16-річного волонтера «Даніеля» побили тільки тому, що він розмовляв російською.

«Боннська поліція, відповідальна за кримінальні злочини в районі Ойскірхена, не має жодної інформації ні про такий жорстокий напад, тим більше зі смертельним наслідком», - додали правоохоронці.

Вони зазначили, що поліція Бонна розпочала розслідування. В цей час експерти припускають, що це навмисне «фейкове відео», яке покликане розпалити ненависть. 

Поліція просить людей не поширювати це відео і дуже уважно перевіряти всю інформацію, особливо із соціальних мереж.

Читайте також: Що залишив у передсмертній записці український математик, який на знак протесту проти війни наклав на себе руки у Москві

Реклама Google

Джерело: Українська правда
Telegram Channel