Наволоч.
лукашенко давно знав про напад путіна на Україну
Про плани путіна глава білорусі знав ще з 2020 року
При цьому він нікому нічого не сказав та продовжував нарощувати бізнес. Далі читайте в ексклюзивному блозі для сайту 24 каналу.
Для білорусі Україна є другим бізнес-партнером після Росії. Але цей лицемірний товариш продовжував посміхатися, викачувати гроші та нікому про війну не повідомляв.
Коли володя програє, вже не хочеться зізнаватись, що ти з ним.
Він розраховував, що непереможна російська армія зайде в Україну, всі затремтять, здадуться, а лукашенко зайде разом з русаками і щось тут помародерить. Якийсь морський порт, про який він давно мріяв, собі забере чи ще щось.
А тут виявилося, що увійшли ці бурятські танкісти, а їх тут ніхто не радий бачити, з хлібом-сіллю не зустрічають, а, навпаки, б'ють із різного калібру. А хто не має калібру, той з вилами бігає.
І приходить протверезіння, адже добре брати участь на боці явного фаворита, тоді ти можеш сміливо забігти і запитати: «хто тут проти нас з володею?». А коли володя програє, вже не хочеться зізнаватись, що ти з ним.
Білоруський генштаб виступав у ролі статистів або дізнавався про все з преси взагалі. Те саме з небом – у Мінську ще лукашенко може чимось розпоряджатися, що й куди літає, а все, що на південь – повністю контролює росія. Білоруси лише як співучасники – снаряди підвозять і бензин.
Останні новини війни:
- Кім показав відео удару окупантів по дитячій лікарні в Миколаєві.
- Арестович назвав умову для зустрічі Зеленського та путіна.
- «Я буду різати ваші голови»: 20-річний окупант з Бучі знову погрожує українцям (Фото).
- Українські захисники збили сучасний російський гелікоптер з протитанкового комплексу (Відео).
- Перемовини з росією після трагедії в Бучі будуть викликом — Зеленський.
- Окупанти влучили снарядом у цистерну з азотною кислотою (Фото).
- У Попасній та Рубіжному йдуть вуличні бої.
- «Вчора над Волинню збили ворожу ракету», – Ігор Поліщук звернувся до містян (Відео).
- Навіть якщо ми підпишемо найпотужнішу угоду, Росія через два роки може повернутися, – Зеленський.
- Звірства у Бучі. Предстоятель Московської церкви в Україні шокував заявою.
- Крилаті ракети на Волинь і Рівненщину вночі летіли з Білорусі.
- ООН: Україна є однією з найбільш замінованих країн світу.
- Наступна фаза війни в України може затягнутися на місяці – Білий дім.
- В Кремлі планують захопити Харків та вже обрали нове керівництво - Мустафа Найєм.
- Володимир Зеленський виступить сьогодні на засіданні ООН.
Усі новини російсько-української війни – тут.