
Рили траншеї окупанти, звісно,без будь-якого захисного одягу.
Орки уже мруть від чорнобильської радіації (Відео)
І дуже швидко всі, хто копав траншеї в Рудому лісі, відправляться на концерт Йосифа Кобзона
Керівник Енергоатома Петро Котін відвідав одну з ділянок Рудого лісу в Чорнобильській зоні, де російські окупанти копали траншеї і заявив, що їх очікує променева хвороба.
Про це інформує пресслужба Енергоатому.
На місці, де копали окупанти, зафіксували аномально високі показники радіаційного фону.
«Показник зовнішнього опромінення (гама-фон) в місцях заміру становив 3,2 – 4 мкЗв/год (мікрозівертів на годину), що у 10-15 разів перевищує норму.
Один із показників, що формує внутрішнє опромінення, яке отримали окупанти від поверхні ґрунту (Бета забруднення), у місцях заміру становив по 90 Sr, що у 160 разів більше норми.
Іншим чинником внутрішнього опромінення є Альфа забруднення, яке формується внаслідок розкиданих на цій ділянці Рудого лісу фрагментів опроміненого ядерного палива, графітової кладки тощо. Ці фрагменти зараз розташовані на глибині 40-80 см, окупанти ж копали і глибше».
Повідомляється, що при потраплянні всередину організму такий вид опромінення чинить вплив у десятки й сотні разів потужніший, ніж від гама- та бета-випромінювання.
Таким чином, на всіх окупантів, які майже 30 днів базувалися й копали в Рудому лісі, очікує променева хвороба різних ступенів тяжкості.
На всіх окупантів, які майже 30 днів базувалися й копали в Рудому лісі, очікує променева хвороба різних ступенів тяжкості.
Тим часом колишній Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко поділився даними щодо кількості померлих російських окупантів, котрі отримали найвищі дози радіації, перебуваючи у небезпечних місцях Чорнобильської зони відчуження.
«За моєю інформацією, понад 150 людей отримали гостру променеву хворобу в Чорнобилі, і вже друга людина померла від неї. І це лише в одному реабілітаційному центрі у Білорусі, куди вони їх вивезли. Це треба публікувати, щоб вони бачили. І головне, чому вони отримали цю гостру променеву хворобу – тому що путін та командування кинули їх туди та змусили вмирати довгою болісною смертю», – сказав Наливайченко.
Понад 150 людей отримали гостру променеву хворобу в Чорнобилі, і вже друга людина померла від неї.
Читайте також у нас: «Європейці та американці у паніці змітають з аптек препарати йоду – буде ядерна війна?».
