Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
В Укрпошті планують наступні марки: їх символи зможуть обирати українці

Наступний ескіз марки визначатимуть українці. Ілюстрація Катерини Четіріної

Фото: Українська правда. Життя.

В Укрпошті планують наступні марки: їх символи зможуть обирати українці

До п'ятниці, 22 квітня, Укрпошта продала приблизно 750 000 марок з «рускім корабльом». 22 квітня виставили д. Коло інтернет-магазину ще 100 000. На вечір 22 квітня продано 60 000 мароки інтернет-магазин запрацює, люди зможуть купити 40 000 марок, що залишилися

«Укрпошта» анонсувала випуск другої марки, присвяченої війні росії проти України. Але керівництво компанії вже замислюється про наступні малюнки.  

Який варіант найбільш очікуваний серед українців, дізнаються завдяки голосуванню, зазначає керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський, пише Forbes.

«Наступного тижня ми оголосимо голосування. Хтось хоче марку з Путіним, щоб бажання збулося пророцтво за аналогією з маркою з кораблем»,  – розказує він.

Українці під час голосування можуть обрати й інші символи боротьби з окупантами. 

Але українці під час голосування можуть обрати й інші символи боротьби з окупантами. 

«Наприклад, малюнок, присвячений ЗСУ, малюнок із цуценям, яке розмінує міну, малюнок, присвячений волонтерам, малюнок «Доброго вечора, ми з України». 

Насправді, є багато тем, які заслуговують на те, щоб з'явиться на марках «Укрпошти». Яку виберуть, таку й випустимо», – пояснює Ігор Смілянський.

Нагадаємо, керівник «Укрпошти» заявляв, що наклад марки з російським воєнним кораблем обмежений, бо це – мистецтво, а не туалетний папір.

Читайте також: «Це – не туалетний папір»: гендиректор «Укрпошти» пояснив, чому нового тиражу марки з кораблем не буде

Джерело: Українська Правда.Життя
Telegram Channel