Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
росія змінила тактику, наступний тиждень визначить перебіг війни, – експерти

Фото: Полк "Азов"/Facebook.

росія змінила тактику, наступний тиждень визначить перебіг війни, – експерти

російські війська стали частіше використовувати артилерію

На даний момент лінія оборони України дозволяє стримувати наступ ворога. В результаті ситуація на самому Донбасі складається не на користь РФ. Проте обидві сторони зараз змінюють тактику війни і наступний тиждень стане вирішальним.

Росія спробує прорвати оборону України на східному фронті та взяти основні сили ЗСУ у котел, вважають естонські військові.

Як пише Дзеркало Тижня з посиланням естонське видання ERR.ee з посиланням на естонських військових експертів, російські військові намагаються прорвати лінію фронту в районі Харкова, щоб взяти основні українські сили в котел. ВСУ, у свою чергу, вдалося просунутися до Херсона.

За їхніми даними, Росія змінила тактику війни в Україні. Якщо раніше дуже рідко використовувалася артилерія, то тепер залпи канонади супроводжують кожен наступ. Як і раніше, основні бої йдуть на сході України, де зосереджено основне угруповування ЗСУ.

Якщо у них це вдасться, то вони зможуть оточити українське угруповання військ на Донбасі.

«Найкритичне становище зараз на Харківському та Ізюмському напрямках - там російська армія веде активні дії, щоб прорвати оборону. Якщо у них це вдасться, то вони зможуть оточити українське угруповання військ на Донбасі. Ті війська, які розташовуються на лінії фронту 2014 року, можуть бути взяті в котел, і це суттєво допоможе РФ взяти під контроль адміністративні кордони Донецької та Луганської областей», - заявив голова відділу планувань генштабу Спілки оборони Естонії Янно Мярк.

Ситуація на самому Донбасі зараз складається не на користь Росії. Збудована лінія оборони України дозволяє стримувати наступ ворога, вважають естонські військові.

«Певною мірою позиційна війна там йде вже сьогодні. Також можна сказати, що там сьогодні сформувалася патова ситуація, де жодна сторона в цьому конфлікті не може досягти суттєвої переваги. Складно сказати, що буде далі, обидві сторони зараз розробляють нові тактики», – Сказав Мярк.

Україна змогла взяти під контроль більшу частину Херсонської області та підійти до адміністративного центру впритул, однак розпочати штурм поки що у них не вистачає ресурсів.

На думку естонських військових, наступний тиждень стане визначальним, і Росія спробує прорвати оборону України на східному фронті та взяти основні сили ЗСУ у котел. Якщо це не вийде, то подальший повномасштабний наступ військ Росії буде малоймовірним.

 Якщо це не вийде, то подальший повномасштабний наступ військ Росії буде малоймовірним.

Раніше повідомлялося, що американський ленд-ліз забезпечить Київ необхідною зброєю, але для стримування та перемоги над Путіним потрібне нове стратегічне бачення. Страх перед погіршенням війни в Україні лише наближає це погіршення.

Telegram Channel