Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Хлопчик-мем зі Львова, який не помітив Джолі, зізнався, на що «залип» тоді в телефоні

Школяр просто поїхав додому і навіть не здогадувався, що його фото вже захопило соцмережі.

Скріншот з відео.

Хлопчик-мем зі Львова, який не помітив Джолі, зізнався, на що «залип» тоді в телефоні

14-річний Юлік розповів, що зайшов в кафе випадково, а Джолі не помітив тому, що слухав музику і гортав стрічку новин

Ексклюзивно в «Сніданок з 1+1» глядачі познайомилися з хлопцем, який сидів у навушниках у Львівському кафе, поки за його спиною стояла голлівудська зірка Анджеліна Джолі. Ним виявився 14-річний Юлік, його розшукала журналістка «Сніданку» Наталія Щука і розпитала, що так уважно розглядав хлопець в телефоні, що навіть не помітив всесвітньо відому актрису.

В ексклюзивному інтерв'ю восьмикласник розповів, що в кафе опинився випадково. Хлопець краєм вуха чув, що поруч хтось говорить англійською і навіть бачив актрису, але зізнається - не впізнав її, передає ТСН.

«У реальності вона дуже красива, але у фільмах так іноді загримують, що мало хто впізнає», - так пояснив ситуацію Юлік.

Я слухав музику в цей момент і просто переглядав пости в Instagram.

Фотографії з Юліком, який так уважно розглядає щось в телефоні, ігноруючи Джолі за спиною, миттєво облетіли мережу і зробили хлопця зіркою мемів. А питання, що ж так захопило Юліка, сколихнуло всю країну.

«Я слухав музику в цей момент і просто переглядав пости в Instagram», - зізнається хлопець.

Після такої події школяр просто поїхав додому і навіть не здогадувався, що його фото вже захопило соцмережі. А коли мама показала його фото в пабліках, не міг повірити в подію.

«Знаєте, це як сон на яву, як все реально, але таке враження, що ти зараз прокинешся і цього всього не буде», - поділився Юлік.

До раптової популярності хлопець ставиться з гумором, зараз збирає фотомеми з його участю і запевняє, що на жарти не ображається. Школяр вдячний Анджеліні Джолі і всім, хто підтримує Україну в такі важкі часи і вірить в перемогу України.

Останні новини війни:

Усі новини російсько-української війни – тут. 

Telegram Channel