Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Порошенко в ефірі італійського телеканалу запросив у Бучу та Ірпінь тих, хто проти надання зброї Україні

«Я хочу наголосити: що більше озброєння для України – то коротший шлях до миру».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко в ефірі італійського телеканалу запросив у Бучу та Ірпінь тих, хто проти надання зброї Україні

Петро Порошенко в ефірі телеканалу MEDIASET закликав тих італійців, які не підтримують надання зброї Україні, приїхати в Бучу, Ірпінь та Чернігів і подивитися на результати злочинів російських окупантів

«Ви інвестуєте у власну безпеку, власного народу. Ті, хто має сумніви, я хочу запросити їх в Україну. Ми разом поїдемо в Ірпінь, разом поїдемо в Бучу, ми разом поїдемо в Гостомель. Я попрошу, щоб нас прийняв міський голова Чернігова. І ви на власні очі переконаєтеся, що таке «русский мир», – говорить Порошенко. 

«Ви зустрінетеся з цивільними жінками, дітьми, які втратили чоловіків, які втратили батьків, і ви їм розкажете, що Україні не треба давати зброю. І дізнаєтесь, як ви себе будете відчувати після цього».

«Ви зустрінетеся з цивільними жінками, дітьми, які втратили чоловіків, які втратили батьків, і ви їм розкажете, що Україні не треба давати зброю. І дізнаєтесь, як ви себе будете відчувати після цього», – говорить Порошенко. 

«Я хочу наголосити: що більше озброєння для України – то  коротший шлях до миру. Припинення постачання озброєння для України означає, що завтра під ударом опиниться інша країна Євросоюзу, інша країна-член НАТО. І якщо не буде постачатися зброя Україні зараз, війна, на жаль, прийде на вашу землю», – зауважив Порошенко. 

Telegram Channel