Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Окупанти хочуть використати ММК ім. Ілліча в Маріуполі для відновлення своєї бойової техніки

Знищений танк ворога під Маріуполем.

Фото з відкритих джерел.

Окупанти хочуть використати ММК ім. Ілліча в Маріуполі для відновлення своєї бойової техніки

рашисти уже оголосили набір персоналу для відновлення роботи зруйнованого підприємства

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко на своєму телеграм-каналі написав, що орки в тимчасово окупованому Маріуполі хочуть відновити роботу зруйнованого ними металургійного комбінату «ММК ім. Ілліча».  Про це повідомляє Defense Ekspress.

Наскільки безперспективна такий задум окупантів, можемо судити за такими «фоновими даними». Власник «ММК ім. Ілліча» та «Азовсталі» (як металургійного підприємства) металургійний холдинг «Метінвест» заявив, що потужності його обох підприємств в Маріуполі зруйновані повністю, тому – висуватимуть претензії до рф обсягом в 10 мільярдів доларів.

Власник «ММК ім. Ілліча» та «Азовсталі» (як металургійного підприємства) металургійний холдинг «Метінвест» заявив, що потужності його обох підприємств в Маріуполі зруйновані повністю, тому – висуватимуть претензії до рф обсягом в 10 мільярдів доларів.

На початок квітня 2022 року були дані про те, що із обложеного Маріуполя було евакуйовано 13 тисяч (або ж близько 30%) працівників металургійних підприємств, на початок травня 2022 року дані в публічному просторі відсутні.

Читайте також: Втікають всі: російські губернатори масово подають у відставку

Telegram Channel