Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Волинські рятувальники передали колегам в Харків 8 тонн допомоги та ікону від Михаїла (Фото)

Разом до Перемоги!

Фото: управління ДСНС у Волинській області.

Волинські рятувальники передали колегам в Харків 8 тонн допомоги та ікону від Михаїла (Фото)

Вогнеборці передали своїм колегам у Харківській області декілька тон гуманітарної допомоги та чудотворну ікону

Для підтримки рятувальників Головного управління ДСНС України у Харківській області, співробітники служби 101 Волині відправили спеціальну вантажівку з майном.

Як розповіли в пресслужбі ДСНС Волині, в автомобіль завантажили пожежно-технічним обладнанням, яке необхідне для проведення аварійно-рятувальних робіт, а за допомоги небайдужих громадян, волонтерських, громадських організацій і підприємців туди додали декілька десятків найменувань продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, засобів захисту та іншого майна – всього майже 8 тон.

Керуючий Волинська єпархія Православної Церкви України митрополит Михаїл передав для харківських рятувальників ікону Покрови Пресвятої Богородиці, аби вона оберігала їх у нелегкій праці на благо людей, додавала їм сили і впевненості у Перемозі!

За дорученням Владики ікону Богородиці начальнику ГУ ДСНС області Володимир Грушовінчук передав віце-канцлер обласної єпархії ПЦУ отець Олександр Безкоровайний, а головний рятувальник Волині доставив її разом з гуманітарним вантажем своїм колегам у м.Харків.

Керуючий Волинська єпархія Православної Церкви України митрополит Михаїл передав для харківських рятувальників ікону Покрови Пресвятої Богородиці, аби вона оберігала їх у нелегкій праці

«Ще один подарунок (а саме для керівника пресслужби харківських рятувальників Євгена Василенка) передала учениця Луцької школи #НВК_24 Маринка Королюк. Дівчинка вишила бісером образ Святого Миколая Чудотворця, покровителя міста Луцька. Цей оберіг надала рятувальникам відома волонтерка Olga Sharuta разом з Наталя Гуркіна .

Дякуємо за допомогу, надані продукти і майно: Нововолинська міська рада , Володимир-Волинська міська територіальна громада. Офіційна сторінка , Оля Валянік , Ira Novosad , Павло Савчук , Устилузька Громада , Павлівський пивзавод за надану корисну воду «#Йоданка», Володимир-Волинський міський благодійний фонд «МАТЕРІ БОЖОЇ НЕУСТАННОЇ ПОМОЧІ» та багатьом іншим!», – йдеться в повідомленні. 

Читайте також: Польські благодійники передали Волинському медоб’єднанню МВС автомобіль швидкої допомоги

 

 

 

 

 

 

 

 

Telegram Channel