Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Бійців оперують без анестезії: на «Азовсталі» перебуває близько 600 важкопоранених

 Багато важких поранених гине через відсутність медичної допомоги.

Фото: Українська правда.

Бійців оперують без анестезії: на «Азовсталі» перебуває близько 600 важкопоранених

На «Азовсталі» у поганих, антисанітарних умовах, без медикаментів, води та їжі залишаються близько 600 поранених, багато з них важкі

Про це розповів представник ГУ поліції у Донецькій області, який перебуває на «Азовсталі», в ефірі національного телемарафону, пише Українська Правда.

«Щодо поранених – дуже погана ситуація. Їх приблизно 600 людей. Умови просто жахливі. Бачили ви, напевно, фотографії у соцмережах. Чесно кажучи, не можна передати ту гнітючу обстановку, яка є в шпиталі... Ми періодично збираємо воду технічну, яка є по заводу, і пальне і приносимо у госпіталь. Як описати саму ситуацію? Грубо кажучи – величезний спортзал, кілька десятків ліжок двоярусних, решта – просто на підлозі: речі, уніформа заводу, на який один до одного лежать бійці без кінцівок – у кого руки, у кого ноги немає, у кого – просто поранення. Повна антисанітарія: уже потеплішало – мухи, звуки болю, запах жахливий», зазначив він. 

 Величезний спортзал, кілька десятків ліжок двоярусних, решта – просто на підлозі: речі, уніформа заводу, на який один до одного лежать бійці без кінцівок – у кого руки, у кого ноги немає, у кого – просто поранення.

Поліціейський  додав, що медикаментів і медінструментів фактично немає. А сама операційна після бомбувань – це просто стіл біля стіни. Представник поліції розповів, як 14 травня там оперували пораненого без анестезії – боєць просто тримав пасок між зубами і кричав, доки йому «чистили діру розміром з тенісний м’яч у нозі», –  розповів він. 

Акцентував, що багато важких поранених гине через відсутність медичної допомоги. Їжі та води на заводі теж майже не залишилося.

 

Читайте також:  Поранений Герой з Волині сподівається на евакуацію з «Азовсталі»

 

Telegram Channel