Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
У Kalush Orchestra пропонують провести «Євробачення-2023» у Луцьку

Гурт переміг на Євробаченні 2022.

Фото: facebook.com/suspilne.eurovision.

У Kalush Orchestra пропонують провести «Євробачення-2023» у Луцьку

Гурт вже повернувся до України

Учасник гурту Kalush Orchestra Ігор Діденчук пропонує провести фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2023» у Луцьку. 

Про це Діденчук сказав журналістам після прибуття до столиці поїздом №43\44 «Івано-Франківськ - Київ», що має назву «Стефанія Експрес», повідомляє УНІАН. 

Зокрема, його запитали, у якому українському місті він хотів би, аби відбулося Євробачення 2023. 

«Звісно, у Луцьку, тому що я сам з Луцька і дуже люблю своє місто, і є його патріотом. Тому, так, у Луцьку. Дуже гарне місто. Приїжджайте у Луцьк усі, хто не був», – наголосив Діденчук. 

Він зазначив, що дуже приємно, коли після перемоги гурту Kalush Orchestra на Євробаченні в Україні було названо потяг на честь переможної пісні. 

Тому що я сам з Луцька і дуже люблю своє місто, і є його патріотом. Тому, так, у Луцьку. Дуже гарне місто. Приїжджайте у Луцьк усі, хто не був»

«Дуже неочікувано, що на нашу честь вже називають поїзди, але дуже приємно», - сказав Діденчук. 

Він зазначив, що одразу після перемоги на Євробаченні гурт привітав учасник пісенного конкурсу з Польщі Ochman. За його словами, польський музикант «дуже класний хлопчина».

«Ми з ним робили маленькі колаборації, і надалі будуть виходити з ним колаборації», - сказав Діденчук. 

Також він сказав, що британський музикант Сем Райдер, який зайняв друге місце на Євробаченні, теж привітав гурт Kalush Orchestra з перемогою. 

Окремо він сказав, що також гурт привітала з перемогою на Євробаченні солістка Go_A Катерина Павленко.

«Дуже сильно вітала і сказала, що ми великі молодці, що ми все правильно зробили - сказали, не побоялися (після виконання пісні «Стефанія» закликали світ врятувати захисників Маріуполя - УНІАН). Дійсно, що так і було. Навіть якби нас дискваліфікували, ми вважаємо, що все одно правильно вчинили», - наголосив Діденчук. 

Він уточнив, що гурт таємно ухвалював рішення щодо заклику звільнити українських захисників з «Азовсталі», бо не знали, чи буде це порушенням правил конкурсу. 

Діденчук зазначив, що фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк присвятив перемогу своїй матері: «І ми так само всі присвячуємо нашу перемогу своїм матерям, матерям українських воїнів».

При цьому, говорячи про подальші плани, Діденчук зазначив, що «ще досі ніхто не розуміє, як воно має відбуватися далі і що має бути». 

«Мені здається, зараз посипляться дуже багато запитів на виступи, будемо їздити по світу, розказувати про Україну», - додав він. 

Діденчук додав, що планується запис нової платівки. «Будуть виходити нові пісні, будуть виходити нові колаборації із різними артистами. Слідкуйте за Інстаграмом Калуша», - зазначив він. 

«Будемо творити нову музику - це 100%», - заявив він. 

Нагадаємо, 15 травня гурт Kalush Orchestra, який представляв Україну на пісенному конкурсі Євробачення 2022 в італійському Турині, одразу після свого виступу у великому фіналі закликав врятувати захисників заводу «Азовсталь» та Маріуполя. Все це транслювалося в прямому ефірі конкурсу на багато країн світу.  Український гурт Kalush Orchestra з піснею «Stefania» виграв цей конкурс.  16 травня гурт повернувся до України. 

Читайте також: Захисник Азовсталі під звуки обстрілів заспівав «Стефанію» (Відео)

 

Telegram Channel