Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Соліст Kalush Orchestra розповів, чому носить рожеву панаму

Впізнавані хлопці.

Фото: bigkyiv.com.ua.

Соліст Kalush Orchestra розповів, чому носить рожеву панаму

Український гурт Kalush Orchestra цього року запам'ятався всьому світу своєю тріумфальною перемогою на пісенному конкурсі «Євробачення-2022». Увагу глядачів привернула яскрава панама соліста Олега Псюка

Український гурт Kalush Orchestra підкорив сцену арени «Пала Альпітур», що в італійському місті Турин. З тріумфальним відривом українці здобули перемогу у найпопулярнішому пісенному конкурсі Європи.

Ще з часу прослуховування увагу багатьох привернула рожева панама, в якій виступав соліст Олег Псюк. Чому артист обрав саме такий аксесуар і як головний убір став найпопулярнішим аксесуаром цієї весні розповідає «Дивогляд«. 

Від самого початку він купавав її на секондхенді для зйомок у кліпі на пісню «Не маринуй».

Як з'ясувалося, цей елемент одягу соліст носить вже доволі давно. Він є найбільш впізнаваною частиною його образу, тому було вирішено залишити яскраву панаму і під час виступів на «Євробаченні».

Щоправда, панама зазнала деяких змін. Раніше артист обирав панаму від італійського спортивного бренду Ellesse, а для пісенного конкурсу обрав в'язану і без логотипів. 

Сьогодні ж цей аксесуар є візитівкою самого Псюка і всього гурту Kalush Orchestra. Від самого початку він купавав її на секондхенді для зйомок у кліпі на пісню «Не маринуй». Такий образ дуже сподобався йому, тож він вирішив дотримуватися його й надалі. 

«Я завжди ходжу в панамі. У мене є дві такі панами: одну випадково купив на секонді для знімань кліпу. Після того почав носити постійно, вона стала невід’ємним атрибутом мого образу. Друга панама нова. В Україні купити її не міг, але якось в Instagram Stories побачив дівчину в «моїй» панамі й написав їй. Тиждень часу я розмалював дівчину, щоб купити панаму. Вона продала мені її за 600 грн. Я на знак подяки подарував їй куртку від молодіжного бренду Staff», – розповів Олег Псюк.

Після Євробачення-2022 рожева панама стала справжнім трендом в Україні.

Читайте також: Викладач волинян з Kalush Orchestra розповів, якими хлопці були під час навчання/

 

Telegram Channel