Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
На Волині попрощалися з Героєм-легендою (Фото)

Герої не вмирають!

Фото Роксолани ВИШНЕВИЧ.

На Волині попрощалися з Героєм-легендою (Фото)

Сьогодні у Свято–Успенському Низкиничівському монастирі, що на околиці Нововолинська, відспівали й провели в останню земну дорогу Павла Суслова

 З 2017 року він, як контрактник ЗСУ, захищав Батьківщину в зоні АТО. Неодноразово був поранений, але знову вертався у бойовий стрій, на службу. Через це йогоназивали воїном-легендою.

 З початком повномасштабної війни, перебуваючи в столиці, став відразу на захист України. Тепер – як командир роти білоруського батальйону Кастуся Калиновського.

Павло «Волат» (його позивний) загинув під час звільнення одного з українських сіл від російських окупантів, отримавши смертельне поранення. Його намагалися доставити до шпиталю у критичному стані, але не встигли.

Без батька залишилася маленька донечка.

На одному із столичних сайтів вмістили зворушливі слова побратимів Павла Суслова:  «Волат» не любив зніматися, тож фото чи відео після нього залишилося небагато. Але пам'ять залишилася. Пам’ять тих, кого він врятував у бою, хто завдячує своїм життям його відвагою. Пам'ять воїнів його роти, в якій він був ядром і серцем. Пам'ять тих, кого він захищав. Нехай у кожному з нас живе пам’ять про Павла «Волата» – за чию свободу він віддав життя», – зазначили його побратими.

Відомо, що батальйон Кастуся Калиновського був сформований у березні 2022 року після початку війни. Першочергово він мав на меті захист Києва від російських окупантів. Названо на честь Кастуся Калиновського — одного з керівників національно-визвольного повстання білорусів, поляків, литовців та українців проти Російської імперії 1863 року, національного героя Білорусі.

25 березня 2022 року білоруський батальйон імені Кастуся Калиновського ввійшов до складу Збройних сил України, а бійці склали присягу. В цей день, до речі, в Білорусі відзначають День Волі.

Дружина Ольга Суслова – служила в лавах волинської, князівської 14 –ї бригади, і ще в 2017 році захищала нашу землю від російських агресорів. Тоді й познайомилася з Павлом. Шкода, що їм судилося разом прожити недовго. Без батька залишилася маленька донечка.

Пам’ять про Героя-легенду житиме у серцях його земляків, побратимів і всіх, з ким перетиналися його життєві стежини.

Останні новини війни:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel