Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Зірка «МастерШефа» вийшла заміж (Фото)

Єлизавета Глінська.

Фото: kp.ua.

Зірка «МастерШефа» вийшла заміж (Фото)

Ліза Глінська показала весільні фото у вишиванках

20 травня вийшла заміж Ліза Глінська, переможниця шоу «МастерШеф-2», а пізніше - суддя цього кулінарного проекту. Обранцем кондитера став Максим Большаков, з яким вона заручилася майже рік тому, повідомляє Апостроф.

 

Закохані зареєстрували стосунки у Києві в колі найближчих людей. «Ми це зробили, незважаючи на дощ та війну. Ми все встигли і почалася сирена», - розповіла Ліза в Instagram-історіях та показала фотографії свого щасливого дня.

 

 Наречений та наречена відмовилися від класичного весільного вбрання. Ліза була одягнена у гарну сукню-вишиванку небесного відтінку та віночок у кольорах українського прапора. Наречений обрав білу вишиванку з візерунком у тон та блакитні джинси. «Попри все» - написала Ліза.

 

 Для Лізи Глінської це другий шлюб. Кулінар уже була заміжня, але розлучилася через особисту трагедію. Коли дівчині було 25 років, вона втратила дитину під час пологів. Після пережитого горя, Ліза віддалилася від чоловіка, замкнулася в собі, а потім - зовсім пішла від нього. І лише кулінарія витягла її з того стану.

Ліза була одягнена у гарну сукню-вишиванку небесного відтінку та віночок у кольорах українського прапора. Наречений обрав білу вишиванку з візерунком у тон та блакитні джинси.

Зараз Глінська – засновник та викладач «Кондитерської школи «GL», автор та видавець двох книг, кулінарний експерт українських телешоу, лауреат Чемпіонату світу з кондитерського мистецтва Mondial des arts sucres 2016 у Парижі.

Була суддею проектів «МастерШеф. Професіонали», «МастерШеф-9», в яких оцінювала результати конкурсантів разом з Ектором Хіменес-Браво та Володимиром Ярославським.

Читайте також: Клопотенко отримав нагороду фудблогера року в Каннах.

Telegram Channel