Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
ООН зафіксувала рекордну кількість біженців у світі

Це рекорд, якого ніколи не мало бути.

Фото з відкритих джерел.

ООН зафіксувала рекордну кількість біженців у світі

Кількість біженців вперше в історії перетнула позначку в 100 млн людей

Кількість біженців і внутрішньо переміщених осіб вперше офіційно перевищила 100 млн людей по всьому світу. Про це повідомляє Zaxid.net.  з посиланням на управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

«Сто мільйонів – це різка цифра, яка приводить до тями та тривожить. Це рекорд, якого ніколи не мало бути», – сказав верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді. Наприкінці 2021 року кількість біженців і внутрішньо переміщених осіб досягла 90 млн через нові хвилі насильства та тривалі конфлікти в Ефіопії, Буркіна-Фасо, М'янмі, Нігерії, Афганістані, Демократичній Республіці Конго.

Наприкінці 2021 року кількість біженців і внутрішньо переміщених осіб досягла 90 млн через нові хвилі насильства та тривалі конфлікти в Ефіопії, Буркіна-Фасо, М'янмі, Нігерії, Афганістані, Демократичній Республіці Конго.

Загалом же у 2021-му конфлікти та насильство змусили стати внутрішніми переселенцями 14,4 млн людей, що майже на 50% більше, ніж у 2020 році. Війна в Україні з лютого 2022 року призвела до того, що 8 млн людей були змушені переїхати в межах країни, а ще 6,5 млн – виїхати за кордон.

Читайте також: У росії Польщу назвали «божевільною».

 

Telegram Channel