Цього разу наш кролик дав маху: Україна таки здолала на виїзді Ірландію (Відео)

Про Віктора Циганкова говоритиме у ці дні вся Україна!

Фото Getty Images/Global Images Ukraine.

Єдиний гол зі штрафного забив Віктор Циганков

Ліга націй УЄФА. Груповий етап. Ліга B. Група 1. 1-й тур. Ірландія – Україна – 0:1 (Циганков, 48 хв.). Стадіон: «Авіва Стедіумм» (Дублін, Ірландія).

Україна: Лунін – Сирота, Бондар, Попов – Миколенко, Сидорчук (Ігнатенко, 88), Шапаренко, Качараба (Караваєв, 71) – Мудрик (Піхальонок, 71), Довбик (Сікан, 80), Зубков (Циганков, 46).

Збірна України здобуває мінімальну перемогу в першому матчі Ліги націй! Причому, майже резервним складом.

Ірландія – Україна – 0:1 (Циганков, 48 хв.).

Долю матчу вирішив епізод на 48-ій хвилині: Віктор Циганков, який вийшов у другому таймі замість Олександра Зубкова, подав зі штрафного, але ніхто не дістався до м'яча, проте від газону снаряд відскочив у ворота. Прямо у дальню «дев’ятку» від голкіпера!