Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Повідомили, де перебувають полонені захисники Маріуполя

Тримайтеся...

Фото: zmina.info.

Повідомили, де перебувають полонені захисники Маріуполя

Тема звільнення українських захисників надто чутлива, тому варто утриматись від зайвих коментарів, аби рф не звинуватила Україну в зриві домовленостей

Наразі можна сказати, що більшість захисників Маріуполя перебувають у Донецькій області. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи питання можливості звільнення українських полонених, в тому числі оборонців «Азовсталі», передає Укрінформ.

Кількість людей це не 100 і не 200 осіб, це набагато більше. І тому сказати, що всі там перебувають, ми остаточно не можемо.

«У цих процесах бере участь не тільки наша країна, є міжнародні інституції, які допомагають у цьому. Тут головне - не нашкодити. І багато не треба говорити. Будемо чекати, щоб ті домовленості, які є, обов’язково були виконані, і всі хлопці і дівчата, які сьогодні в полоні, які пройшли Маріуполь, обов’язково повернулися живими і здоровими. Ще раз наголошую: тут головне зараз - не зробити зайвих кроків, щоб агресор не звинуватив нас у зриві тих чи інших речей. Це дуже тонка річ», - наголосив секретар РНБО.

Відповідаючи на запитання про місце перебування наших захисників, Данілов сказав: «Є інформація, що вони перебувають на території Донецької області. Ще раз наголошую: кількість людей це не 100 і не 200 осіб, це набагато більше. І тому сказати, що всі там перебувають, ми остаточно не можемо. Ми точно можемо сказати, що переважна більшість, може і всі, перебувають на території Донецької області».

Читайте також: рф не буде проводити «референдуми» на окупованих територіях, а призначатиме росіян на керівні посади - Данілов.

Telegram Channel