Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Наступного тижня в Україну прийде перша партія військових вантажівок з Британії – волонтер Юрій Бірюков

«І якщо ми зберемо ще на 12 вантажівок, то зможемо притягнути вже підготовлені до відвантаження 24! Спробуємо?».

Волинь-нова

Наступного тижня в Україну прийде перша партія військових вантажівок з Британії – волонтер Юрій Бірюков

Він повідомив, що вони були придбані спільно Фондом Порошенка та ГО «Справа Громад»

«1 771 116 гривень сьогодні були конвертовані у фунти стерлінгів, є така валюта – кльова така валюта, і відправлені продавцю. Отже, ми повністю сплатили 12 армійських вантажівок!», – пише Бірюков.

 

 

«Насправді, між цими картинками два тижні титанічної роботи з розконсервації та передпродажної підготовки. Заміна старої гуми, заміна на кількох машинах паливної системи, масло-фільтр, лампочки та двірники. Заради цього процесу до Великої Британії прилетів волонтер із Канади, який раніше працював на фірмі-виробнику двигунів. Це взагалі окрема історія про волонтерську допомогу всього світу, окремо обов’язково напишу пост», – розповідає Бірюков.

«І якщо ми зберемо ще на 12 вантажівок, то зможемо притягнути вже підготовлені до відвантаження 24! Спробуємо?»

«Як результат – наступного тижня машини вже будуть в Україні. А тепер про ефективність витрачання волонтерських грошей, про відповідальність перед тими, хто донатить. Вартість придбання одного повнопривідного дизельного авто з вантажопідйомністю 5 тонн вийшла у 148 593 гривні. Я зараз не жартую», – зауважує волонтер.

«Ось рівно в цю суму грошей нам обійшлося придбання кожного «робочого віслючка», який у будь-яких дорожніх умовах тягатиме боєкомплект та запчастини, продукти та воду, возитиме особовий склад. Як нам це вдається? А ось ми тижнями шукаємо найкраще рішення, потім видавлюємо знижки, а потім половину рахунку оплачує Петро Порошенко, фактично подвоюючи кожну зібрану нами гривню. Як результат – ми зібрали грошей на 6 вантажівок, а купили 12», – пояснює Бірюков.

«І якщо ми зберемо ще на 12 вантажівок, то зможемо притягнути вже підготовлені до відвантаження 24! Спробуємо?», – закликав він усіх небайдужих.

Реквізити для переказу коштів:

В Україні

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24

5169 3305 2068 6400 (Антоніна Бузіло)

Для ІНШИХ банків:

5375 4115 0177 8331 (Антоніна Бузіло)

PayPal

Переказ на: [email protected]

Тип переказу: Family/friends

Telegram Channel