Курси НБУ $ 29.25 € 30.11
Відомий український бард з Володимира організовує в Луцьку концерт, який стосується місцевого Будинку з химерами

В память про Голованя збиратимуть кошти на музей.

Фото з відкритих джерел.

Відомий український бард з Володимира організовує в Луцьку концерт, який стосується місцевого Будинку з химерами

Крім Сергія Шишкіна, участь у події попередньо погодилися взяти: музиканти Галина Конах, Василь Чепелюк, Юрій Поліщук, Микола Більшевич, Олег Дмитрук, актор Дмитро Безвербний, поети Ольга Ляснюк та Іван Мирка

Відомий український бард і композитор з Володимира Сергій Шишкін у свій день народження організовує мистецький захід у Луцьку, під час якого збиратимуться кошти на створення музею видатного скульптора Миколи Голованя.

Музикант свій день народження багато років відзначає у форматі мистецької події, яка від 2014 року відбувається під назвою «ДНюха патріота», – пише «Буг» з посиланням на ГІТ.

 

 

 

У цьому заході, крім Шишкіна, беруть участь митці, близькі йому за баченням. Кожного року «ДНюха» присвячена темі, до якої, на думку Сергія, необхідно привернути увагу. Також традиційно під час заходу збираються кошти, що йдуть на вирішення обраної проблеми.

Цьогорічна «ДНюха патріота» відбудеться у Луцьку в неділю, 26 червня. Розпочнеться захід о 13:30 театралізованою екскурсією від Луцького замку і до будинку Голованя, де відбудеться його основна частина. Збиратимуть кошти на музей в пам’ять про архітектора.

Цьогорічна «ДНюха патріота» відбудеться у Луцьку в неділю, 26 червня. Розпочнеться захід о 13:30 театралізованою екскурсією від Луцького замку і до будинку Голованя, де відбудеться його основна частина. Місце вибрано не випадково, адже захід організовується на підтримку ідеї створення музею видатного скульптора.

Крім Сергія Шишкіна, участь у події попередньо погодилися взяти: музиканти Галина Конах, Василь Чепелюк, Юрій Поліщук, Микола Більшевич, Олег Дмитрук, актор Дмитро Безвербний, поети Ольга Ляснюк та Іван Мирка.

Відвідати захід можуть всі ті, хто любить якісну музику і поезію та кому не байдужа українська культура. Ба більше, прийшовши на захід, ви зможете підтримати розвиток Будинку Голованя. Адже під час цьогорічної «ДНюхи патріота» збиратимуться кошти саме на цю справу.

Нагадаємо, почесний громадянин міста Луцька Микола Микитович Головань помер 1 лютого 2022 року. Приватний дім Миколи Голованя, який журналісти назвали Будинок з химерами, входить до ТОП-5 екстравагантних будівель України, він став туристичною принадою Луцька.

Читайте також:У Підгайцівській громаді назвали вулицю в пам’ять про скульптора Миколу Голованя

Telegram Channel