Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Як в Ізраїлі: Зеленський розповів про можливі зміни призову після війни

Володимир Зеленський.

Фото ТСН.

Як в Ізраїлі: Зеленський розповів про можливі зміни призову після війни

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна з Росією змушує змінити правила призову в Україні. В майбутньому це може стосуватись і юнаків, які планують вступати до закладів вищої освіти

За словами глави держави, сьогоднішня війна змусила сотні тисяч людей не лише взяти до рук зброю, але й навчитися користуватися нею, пише ТСН.

Про це Зеленський  сказав під час звернення до студентів Ізраїлю. За його словами, модель призову, як в Ізраїлі, сьогодні розглядається в Україні в межах безпекових реформ. Цю ідею обговорюватимуть з громадськістю, запевнив президент.

Цю ідею обговорюватимуть з громадськістю, запевнив президент.

«Те, що наші люди будуть знати, як воювати, те, що більшість з них це знають, після того, як з'явилась територіальна оборона, велика кількість людей, вже рахується у сотнях тисяч, вони захищали нашу державу спочатку голіруч, а потім вже зі зброєю в руках, говорить про те, що, як раніше, з точки зору захисту нашої держави й армії, а також кількості військових, так вже не буде, і підхід буде змінений і для студентства тощо», – розповів Зеленський.

Зауважимо, що в Ізраїлі більшість майбутніх студентів призиваються на службу до армії або ж проходять альтернативну службу. Середній вік студента-першокурсника там становить близько 23 років.

Telegram Channel