Курси НБУ $ 36.57 € 37.38
Зеленський: «45 ракет за ніч доводять, що санкцій проти росії недостатньо, як і зброї для України» (Відео)

«Кожна їхня ракета – це аргумент у наших переговорах з партнерами».

Фото із сайту president.gov.ua.

Зеленський: «45 ракет за ніч доводять, що санкцій проти росії недостатньо, як і зброї для України» (Відео)

«Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців»

Президент Володимир Зеленський вважає, що 45 російських ракет, які випустила росія 25 червня по Україні, доводять, що санкцій у світі проти кремля не достатньо.

Про це йдеться у вечірньому зверненні Президента України.

«Вже в понеділок (27 червня. – Ред.) братиму участь у саміті «Групи семи». На тижні відбудеться й саміт НАТО. 45 ракет за половину доби і як раз напередодні таких зустрічей – це ще одне підтвердження саме нашої позиції.

Це підтвердження, що санкційних пакетів проти росії не достатньо, збройної допомоги для України треба більше і що системи протиповітряної оборони – сучасні системи, які є у наших партнерів, мають бути не на полігонах або на зберіганні, а в Україні, де вони зараз і потрібні – потрібні більше, ніж в будь-якому іншому місці у світі».

Зеленський вважає, що 45 російських ракет по Україні були запущені, щоб показати «нібито росія щось може дотиснути, що нібито російській армії щось вдається».

«Ракетні удари росії – це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також і дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей.

Ракетні удари росії – це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також і дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей.

Але це не нас, а ми дотиснемо. Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців. І кожна їхня ракета – це аргумент у наших переговорах з партнерами.».

Читайте також на volyn.com.ua: «Розбомблений волинський пікап на тлі «отполированных пуговиц» (Суб’єктивні замітки)».

Telegram Channel