Курси НБУ $ 36.57 € 37.38
Ситуація на кордоні Волині з білоруссю: всіма силами та методами продовжуємо укріплювати кордон

Волинь-нова

Ситуація на кордоні Волині з білоруссю: всіма силами та методами продовжуємо укріплювати кордон

Наразі приводів для паніки немає.

Стаття 3 Основного Закону. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Про це пише на своїй сторінці у Facebook голова Камінь-Каширської районної військової адміністрації Ольга Ващук.

«Цінністю, яка є загальноприйнятою у цивілізованому світі, на яку, здавалося б, ніхто та ніщо не має права посягнути. На жаль, для окупанта неписані жодні норми чи правила. Те, що робить росія, – дикунство, варварство... Ніяк інакше. Мирне населення стає мішенню для ворожих ракетних ударів. На фронті – пекельні бої. Втрата за втратою. Район знову в жалобі.

Цінністю, яка є загальноприйнятою у цивілізованому світі, на яку, здавалося б, ніхто та ніщо не має права посягнути. На жаль, для окупанта неписані жодні норми чи правила. Те, що робить росія, – дикунство, варварство... Ніяк інакше. Мирне населення стає мішенню для ворожих ракетних ударів. На фронті – пекельні бої. Втрата за втратою. Район знову в жалобі.

Всіма силами та методами продовжуємо укріплювати кордон. Робимо все можливе. Наразі приводів для паніки немає, адже ситуація стабільна та контрольована. Вчора вкотре особисто переконалася у цьому, поспілкувавшись із військовими та оглянувши хід робіт заради нашої безпеки та захисту.

Бережімо патріотичний дух, віру та єдність, крокуймо за «дорожньою картою» у європейську спільноту, борімося за гідне майбутнє. Це закладено в Конституції нашої держави, це закладено в кожному з нас. Переможемо!

Слава Україні! Слава її Героям! Вічна пам'ять небесному легіону воїнів і всім жертвам нещадної війни!» - йдеться у повідомленні.

Читайте також: «лукашенко дав слово путіну, що вступить у війну з Україною», – Олег Жданов.

Telegram Channel