Курси НБУ $ 39.53 € 42.31
Українки у Польщі здолали не дружню нам країну (Відео)

Як не старались угорки, але наші свої ворота залишили на замку.

Фото із сайту footboom.com.

І забрали в угорок усі шанси на потрапляння на Чемпіонат світу-2023. Утім, не буде там і наших дівчат

Кваліфікація до жіночого чемпіонату світу-2023. Група В. Україна – Угорщина – 2:0 (1:0 – Кравець, 27; 2:0 – Овдійчук, 90).

Стадіон: «Сталь» (Жешув, Польща).

Україна: Самсон – Корсун (Подольська, 60), Кравець, Любов Шматко, Романенко – Хімич (Апанащенко, 75), Петрик – Кравчук (Куніна, 60), Козлова (Овдійчук, 84), Гірін – Глущенко (Панцулая, 75).

Реванш вдався: після поразки 2:4 на виїзді українки переграли угорок із рахунком 2:0 і позбавили представниць країни одіозного Віктора Орбана будь-якого шансу здобути путівку на Чемпіонат світу-2023.

На 27-ій хвилині Дарина Кравець вдало прийшла на кутовий і відкрила рахунок у матчі.

А знак оклику на 90-ій ефектно поставила Ольга Овдійчук, яка втекла від суперниць і, вийшовши тет-а-тет з голкіперкою угорок, майстерно її «розтріляла».

Знак оклику на 90-ій хвилині ефектно поставила Ольга Овдійчук, яка втекла від суперниць і, вийшовши тет-а-тет з голкіперкою угорок, майстерно її «розтріляла».

5. Фарерські острови 6 0 0 6 2:47 0.

Матчі збірної України у відборі до Чемпіонату світу-2023: Україна – Фарерські острови – 4:0, Україна – Іспанія – 0:6, Шотландія – Україна – 1:1, Угорщина – Україна – 4:2, Україна – Шотландія – 0:4, Україна – Угорщина – 2:0.