Українські борині здобули 3 «золота» першості Європи у Римі

Так тримати!

У Римі (Італія) проходить молодіжний чемпіонат Європи з греко-римської, жіночої та вільної боротьби (спортсмени до 20-ти років)

У другий день турніру з жіночої боротьби володарями золотих нагород стали львів'янки Олександра Хоменець (вагова категорія до 57 кг), Манола Скобельська (65 кг), а також Ірина Заболоцька з Івано-Франківська (72 кг), повідомляє Укрінформ.

Бронзові медалі здобули Наталія Клівчуцька з Херсона (53 кг) та житомирянка Ірина Бондар (62 кг).

Володарями золотих нагород стали львів'янки Олександра Хоменець (вагова категорія до 57 кг), Манола Скобельська (65 кг), а також Ірина Заболоцька з Івано-Франківська (72 кг).

Нагадаємо, днем раніше переможницею першості Європи стала Юлія Лесковець з Київщини (59 кг), львів'янка Марія Орлевич (76 кг) виграла «срібло», а харків'янка Альбіна Рілля (55 кг) здобула «бронзу».

У суботу, 2 липня, у перший день фіналів першості Європи з вільної боротьби «золото» розіграють українці Микита Зубаль (65 кг) та Іван Примаченко (97 кг), «бронзу» - Владислав Абрамов (57 кг).

Молодіжний чемпіонат Європи зі спортивної боротьби завершиться 3 липня.