Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
«Ну коли я ще людині горло переріжу?»: одне з найжорстокіших перехоплень СБУ

Смерть ворогам!

Фото Гордон.

«Ну коли я ще людині горло переріжу?»: одне з найжорстокіших перехоплень СБУ

2 липня Служба безпеки України опублікувала у Facebook перехоплення розмови російського окупанта із дружиною, в якій той розповідає, як перерізав горло українцю

У СБУ зазначають, що це одне з найжорстокіших перехоплень, яке публікувала спецслужба, пише Гордон.
Російський військовий розповідав дружині про те, як його підрозділ зайшов на позицію. За його словами, керівництво наказало добивати поранених.
«Нам сказали добивати їх дорогою, цих х...єплетів, ну, укропів. Ідемо із хлопчиною одним, ну, я такий думаю: «Бл...дь, ну що, спробувати горло перерізати?» Думаю… ну. Але... але... Х...як, коротше. Хлопчина там один теж одному...», – заявив він.
За словами окупанта, йому стало зле після цього. Дружина уточнила, чи перерізав він комусь горло. Той відповів ствердно, назвавши повномасштабне вторгнення РФ в Україну, що почалося 24 лютого, «вечірочкою».

«Чому мучив? Просто перерізав горло. Ну, я подумав: коли я ще людині горло переріжу? Я так подумав».

«Це на самому початку було, на третій-четвертий день «вечірочки», – сказав він.
Коли дружина запитала окупанта про мотивацію і про те, чи йшлося про катування, той заявив: «Чому мучив? Просто перерізав горло. Ну, я подумав: коли я ще людині горло переріжу? Я так подумав». Потім він попросив дружину «нікому не розповідати про це».
Відповідь викликала у жінки сміх.
У СБУ повідомили, що злочини окупанта задокументовано, він – фігурант кримінального провадження.

Telegram Channel