Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Повідомили, скільки носіїв російських ракет «Калібр» зараз перебувають у Чорному морі

Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги.

Фото: Слово і Діло.

Повідомили, скільки носіїв російських ракет «Калібр» зараз перебувають у Чорному морі

Загроза ракетних ударів - висока

В акваторії Чорного моря перебуває три носії крилатих ракет морського базування типу «Калібр» з можливим одночасним сумарним залпом до 20 ракет, передає Укрінформ.

У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває три носії КРМБ типу «Калібр» з можливим одночасним сумарним залпом до 20 ракет.

Про це під час брифінгу в медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник, інформуючи про ситуацію в Чорноморській та Азовській операційній зонах.

«Корабельне угруповання чорноморського флоту росії у північно-західній частині Чорного моря продовжує блокувати морські комунікації України і веде розвідку. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває три носії КРМБ типу «Калібр» з можливим одночасним сумарним залпом до 20 ракет», - повідомив речник.

Читайте також: «Військові зараз виїжджають на тому, що лишилося з часів генерала Марченка»: держава замовила куртки лише для п’ятої частини мобілізованих – волонтерка Дана Ярова.

Telegram Channel