Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
У Міноборони відповіли на загрозу з боку Білорусі

Фото: 24tv.ua.

У Міноборони відповіли на загрозу з боку Білорусі

Ситуація щодо ймовірного нападу з боку Білорусі продовжує загострюватися

У Міністерстві оборони України прокоментували загрозу нападу з цього напрямку

Про це 24 каналу повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Вона наголосила, що зараз вони працюють щодо цього з інформацією від Головного управління розвідки МО України.

За її словами, Міноборони не повинне давати свою позицію щодо цього. Водночас як пояснила Маляр, у росіян може бути декілька сценаріїв.

«Вони самі невпевнені, що робитимуть завтра чи післязавтра, оскільки орієнтуються за ситуацією, і обирають з цих сценаріїв найбільш ефективний саме в певний момент. Як і ми розглядаємо всі можливі сценарії, зокрема, і загрозу з боку Білорусі», – зауважила заступниця міністра.

Зараз у Міноборони спостерігають в інформаційному полі Білорусі нагнітання негативного ставлення до України. Як вона підкреслила, це може бути маркером того, що вони принаймні перебувають у стані готовності, як одного зі сценаріїв.

Як зазначила Маляр, зараз у Міноборони спостерігають в інформаційному полі Білорусі нагнітання негативного ставлення до України. Як вона підкреслила, це може бути маркером того, що вони принаймні перебувають у стані готовності, як одного зі сценаріїв.

«Ми не можемо на 100% щось прогнозувати – це некоректно. Однак те, що їхні навчання – це зазвичай прикриття для готовності, те що інформаційно вони проводять певні операції, як це робили в Росії регулярно – такі ознаки є», – заявила Маляр.

Крім того, вона зауважила, що ворог також може нагнітати всі ці ознаки, аби завдяки цьому інформаційно працювати з українцями. Тобто, щоб ми серйозно сприймали загрозу нападу з боку Білорусі.

Саме тому тут може бути будь-який зі сценаріїв. Його оцінку вже дають фахівці, тобто розвідка, яка робить свої висновки щодо ймовірності, – зазначила Маляр.

Водночас вона також додала, що така інформація надходить із грифом «цілком таємно». Тож ніхто в ефірах її озвучувати не буде, якщо для цього немає військової доцільності.

Читайте також: «Україна не вірить у втягнення білоруської армії у війну, але готується», – Зеленський 

Telegram Channel