Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
В Україні почала дешевшати лохина: які ціни

Фото: east-fruit.com.

В Україні почала дешевшати лохина: які ціни

В Україні почала дешевшати лохина, оскільки її пропозиція на ринку продовжує зростати

Водночас ключові гравці ринку зазначають, що падіння цін на лохину на початку липня — явище не нове: як правило, саме у цей час починається активне збирання ягоди.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на EastFruit.

Зазначається, що від кінця минулого робочого тижня лохина в українських господарствах подешевшала в середньому на 22%. Сьогодні основні продажі цієї ягоди ведуть по 210-280 грн/кг, тоді як ще тижнем раніше садівники не погоджувалися відвантажувати лохину дешевше 280 грн/кг.

Сьогодні основні продажі цієї ягоди ведуть по 210-280 грн/кг, тоді як ще тижнем раніше садівники не погоджувалися відвантажувати лохину дешевше 280 грн/кг.

За словами виробників, зниження цін на лохину пов'язане не лише з високою пропозицією, а й з присутністю на ринку великих обсягів недорогих сезонних фруктів та ягід.

Таким чином, сьогодні лохина в Україні вже коштує в середньому на 20% дешевше, ніж за аналогічний минулорічний період. Водночас виробники не виключають, що змушені будуть і надалі поступатися ціною, оскільки пропозиція лохини з місцевих господарств з кожним днем ​​продовжує зростати.

Читайте також: Сезон малини: скільки коштує ягода

Telegram Channel