Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
 В Україні пропонують легалізувати порно та еротику

Інколи дівчата за рахунок відвертого контенту навіть приносять користь державі.

Фото pixabay.com.

В Україні пропонують легалізувати порно та еротику

На сайті президента зареєстрували петицію Про легалізацію еротики та порно на території України

В Україні закликають легалізувати порно та еротику, таким чином припинивши практику «полювання» на вебкам-моделей, які продають відвертий контент в Інтернеті.

Відповідну петицію зареєстрували на сайті президента України.

«Більшість розвинених держав не мають заборон на порнографічну діяльність. В Україні цей закон приймався з міжнародними зауваженням, що він порушує свободу слова. Крім того, даний закон не має жодного сенсу, адже усі, хто хоче зніматись у порно – може виїхати за кордон і піднімати економіку іншим державам. Відповідно, він лише шкодить економіці й правам людини в Україні. А суди за його порушення нагадують середньовіччя, що бентежить українців і шокує іноземців», – пише автор петиції, львівський письменник та музикант Тарас Сіромський.

На його думку, сам закон дуже узагальнений і дає простір на його трактування по різному.

«Зокрема, він погано пояснює, де еротика у мистецтві, а де еротика як порно, і була величезна кількість випадків, коли дівчат засуджували саме за еротику по статтях порнографії. Навіть на юридичних консультаціях юристи говорять, що від того, чи дати хабара залежить, як правоохоронна система трактуватиме законодавство. Цей закон розвиває корупцію і має бути негайно вилучений!», – вважає Сіромський.

Водночас він зауважує, що наразі величезна кількість грошей платників податків виділяється на закупки порнографічного матеріалу і пошуку «злочинців», замість того, щоб дії кібер-поліції зосередити на боротьбі проти російських кібератак, російської дезінформації та ботів, або ж замість того, щоб виділити кошти на українізацію інтернету.

Сама петиція була зареєстрована 4 липня 2022 року. За два дні її підписали понад 1200 людей. Для того, щоб її розглянув президент України, необхідно зібрати 25 тисяч голосів – до завершення збору залишився 91 день.

Петиція була зареєстрована 4 липня 2022 року. За два дні її підписали понад 1200 людей. Для того, щоб її розглянув президент України, необхідно зібрати 25 тисяч голосів – до завершення збору залишився 91 день.

Зазначимо, українска поліція періодично звітує про успішне розкриття діяльності вебкам-моделей або ж продавчинь «нюдсів». Зокрема, нещодавно у Полтаві дівчину за фото з «полуничкою» засудили до трьох років умовно з випробувальним терміном в один рік та зобов'язали її сплатити понад 12 тисяч гривень за експертизу. Також в неї вилучили «знаряддя праці» у вигляді шкіряного батога, фалоімітаторів та анальної пробки.

Натомість, інколи дівчата за рахунок відвертого контенту навіть приносять користь державі. Так, на початку війни в Україні дівчата організували в соцмережах незвичайний збір коштів для підтримки армії – за допомогою ню-фотографій.

Читайте також: Зеленський наказав скасувати заборону щодо переміщення військовозобов'язаних

Telegram Channel