Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Скоро в Україні ухвалять закон про обіг зброї – Монастирський

Денис Монастирський.

Фото: Укрінформ.

Скоро в Україні ухвалять закон про обіг зброї – Монастирський

У парламенті відбувається дискусія щодо доступу громадян до вогнепальної короткоствольної зброї

Про це в ефірі національного телемарафону заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, передає УНН.

«В нас 30 років в державі немає закону про обіг зброї. І це, нарешті, відбудеться. Тобто найближчим часом ми очікуємо прийняття закону про обіг зброї. Тому я підтримую, однозначно, прийняття такого закону. Питань до врегулювання дуже багато – це і питання щодо спортивної зброї, мисливської зброї. І одне з основних питань, яке турбує громадян, – обіг короткоствольної вогнепальної зброї, пістолетів. Ми проводили опитування в «Дії», де проголосувала найбільша кількість громадян в історії за те, щоб мати доступ до вогнепальної короткоствольної зброї», – сказав Монастирський.

Глава МВС зазначив, що зараз дискусія перемістилася у парламент, і саме там буде визначена остаточна версія, яка і буде затверджена українським парламентом і схвалена українським суспільством.

Проводили опитування в «Дії», де проголосувала найбільша кількість громадян в історії за те, щоб мати доступ до вогнепальної короткоствольної зброї.

Монастирський додав, що МВС співпрацює з Міністерством охорони здоров’я задля цифровізації довідок від психолога в єдиній загальній базі, де можна перевірити, хто саме видавав ці довідки - для того, щоб це було чітко упорядковано.

«Нарізна зброя має зберігатися вдома, використовуватися для захисту помешкання. Або, якщо ми говоримо про короткоствольну вогнепальну зброю, для використання її в стрільбищах, без права носіння. Це попередня позиція, яка обговорюється, але ще відбудеться дискусія у парламенті», – додав Монастирський.

Читайте також: Одним пострілом нищить броньовану техніку: на Одещині морпіхи проводять тренування стрільби з гранатомета (Відео).

Telegram Channel