![Яка ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на 15 липня](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/ky/tgyi3v-g2d347uu6veb5v3xlt4hyyf3sxie7ky2.jpeg)
Війна не пробачає легковажності.
Яка ситуація на кордоні Волині з білоруссю станом на 15 липня
Навіяне вчорашнім днем: кожне заподіяне зло знайде свій час розплати
Знову сумні новини з фронту. На жаль, маємо в районі ще одну втрату. Росія – країна-вбивця. Про це пише у Facebook голова Камінь-Каширської районної державної військової адміністрації Ольга Ващук.
«Кордон цілий, його межі не порушені. Наші військові тримають стрій.
Наполегливо закликаю не ігнорувати повітряні тривоги. Спускайтеся в укриття або хоча б використовуйте «правило двох стін». Прилетіти може будь-куди. Така реальність. Тому справи почекають. Війна не пробачає легковажності. Бережіть себе та близьких! Війна не пробачає легковажності.
Наполегливо закликаю не ігнорувати повітряні тривоги. Спускайтеся в укриття або хоча б використовуйте «правило двох стін». Прилетіти може будь-куди. Така реальність. Тому справи почекають. Бережіть себе та близьких! Війна не пробачає легковажності.
Переможемо, а країна-агресор не має права на існування! За все скоєне доведеться відповісти. Тримаймося, краяни!
Вічна пам'ять усім жертвам – синам і донькам України!» – йдеться в повідомленні.
Читайте також: «Убита росіянами дівчинка знімалася в різдвяному ролику Зеленської (Відео)».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)