Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
росіяни тричі змінювали версії удару по Вінниці, – Повітряні Сили

Фото з відкритих джерел.

росіяни тричі змінювали версії удару по Вінниці, – Повітряні Сили

Ушкоджень різних ступенів тяжкості внаслідок ракетного удару зазнали близько сотні людей. Ударами пошкоджено більше 50 будівель різного призначення та понад 40 автомобілів

рашисти тричі змінювали версію про наслідки свого ракетного удару по вінницькому Будинку офіцерів, внаслідок якого 14 липня загинули 23 особи.

Про це повідомляє командування Повітряних Сил ЗСУ у фейсбуці. 

«Одразу ж після вибухів пропагандисти заявили про знищення групи націоналістів у Будинку офіцерів, згодом була заява про знищений там склад боєприпасів. Вже сьогодні міноборони країни-окупанта заявляє про знищення керівного складу Повітряних Сил… Чого варті заяви агресора, ми бачимо у їхній статистиці, де вони говорять про втрати українського війська. Вони уже «знищили», як мінімум три українських армії», – йдеться в повідомленні. 

У день підступного ракетного удару в Будинку офіцерів мала виступати українська співачка «Роксолана», постраждали два члена її команди – один загинув, за життя іншого борються лікарі. Може, ракетний удар планувався по концертній залі, яка вміщає близько тисячі глядачів

У командуванні також повідомили, що Будинок офіцерів, в який влучили ворожі ракети, де-юре належав Повітряним Силам, а де-факто був культурним закладом Вінниці, де проводилися найбільші концерти українських зірок, працювали десятки дитячих гуртків, спілок та громадських організацій, де були студії звукозапису, кафе та відділення «Приватбанку».

«Саме в день підступного ракетного удару в Будинку офіцерів мала виступати українська співачка «Роксолана», постраждали два члена її команди – один загинув, за життя іншого борються лікарі. Може, ракетний удар планувався по концертній залі, яка вміщає близько тисячі глядачів».

Нагадаємо, по Вінниці 14 липня росіяни випустили три ракети «Калібр» з малого ракетного корабля в районі мису Фіолент в окупованому Криму. 

Читайте також: Названо імена та всі дані росіян, що випустили ракети по Вінниці

Telegram Channel