Курси НБУ $ 41.83 € 48.20
Росіяни вгатили «Градами» по житлових кварталах Нікополя: перші подробиці

На місці працюють рятувальники.

Фото: Telegram.

Росіяни вгатили «Градами» по житлових кварталах Нікополя: перші подробиці

Вранці російська армія накрила ворожим вогнем Нікопольський район Дніпропетровської області

Умисно вдарили з «Градів» по житлових кварталах Нікополя, повідомив у суботу вранці голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко в Telegram.

«Ворог продовжує терор наших міст та сіл. На ранок російська армія накрила вогнем Нікопольський район. Умисно ударили з «Градів» по житлових кварталах Нікополя.  

Пошкоджені 12 п’ятиповерхових будинків, школа та будівля ПТУ. Одна жінка поранена. Зараз вона у лікарні.

Пошкоджені 12 п’ятиповерхових будинків, школа та будівля ПТУ. Одна жінка поранена. Зараз вона у лікарні.

Попередньо, двоє людей знаходяться під завалами зруйнованих квартир. На місці працюють рятувальники - розбирають руйнування і шукають людей.

У Криворізькому районі під обстріли потрапили Зеленодольська,  Апостолівська та Широківська громади. У Шестірні є пошкоджене житло. Сталася пожежа на приватному подвір’ї. На щастя, без постраждалих. 

На промисловому підприємстві у Дніпрі, куди напередодні увечері влучила ракета, рятувальники одне займання загасили, інше ще утихомирюють. За уточненими даними, вечірня атака на нашу область забрала 3 життя, 16 людей дістали поранення», - йдеться у повідомленні. 

Читайте також:  «Арестович сказав, як зупинити «ракетне божевілля» рф».

Реклама Google

 

Telegram Channel