Найшвидшій людині на планеті Земля – 27 років

Однією медаллю Фред Керлі на цьому чемпіонаті, швидше всього, не обмежиться.

TOKYO, JAPAN - AUGUST 01: Silver medalist Fred Kerley of Team United States celebrates on the track following the Men's 100m Final on day nine of the Tokyo 2020 Olympic Games at Olympic Stadium on August 01, 2021 in Tokyo, Japan. (Photo by Fred Lee/Getty Images)

Фото Fred Lee/Getty Images.

Американець Фред Керлі однаково потужно бігає дистанції і на 100 м, і на 200 м, і на 400 м

Повним тріумфом американців завершилися змагання спринтерів на дистанції 100 м на Чемпіонаті світу-2022 з легкої атлетики, який триває в Юджині (США).

Чемпіоном став Фред Керлі, який стометрівку подолав з результатом – 9.86 с. (хоча особистий рекорд – 9,84 с.).

Срібну медаль виборов Марвін Брейсі (9.88), «бронза» в Трейвона Броммеля (9.88). Долю срібної і бронзової нагороди вирішив фотофініш.

Тріумф 2022 американців на дистанції 100 м. Фото із сайту insidethegames.biz.

Дивимось, як це було:

Цікаво, що світові рекорди у бігу на 100 м (9,58 с) і 200 м (19,19 с) належать 35-річній «Блискавці» з Ямайки Усейну Болту, який зараз не виступає, хоч тільки на чемпіонатах світу здобув 11 золотих нагород. А ось дистанцію 400 м Болт найшвидше долав за 45,28 с. А Фред Керлі її пробігав за 44,85 с.

Поки найвищий результат українців на Чемпіонаті світу-2002 з легкої атлетики – це 7-е місце 21-річного Михайла Кохана у фіналі з метання молота (результат – 78,99 м – особистий рекорд). У цій дисципліні тріумфували поляки – Павел Файдек (81,98 м) і Войцех Новицький (81,03), розділивши між собою «золото» і «срібло» («бронза», до речі, в норвежця Ейвіна Хенріксена – 80,87 м).

33-річний Павел Файдек, до речі, перемігши вчора, став п’ятиразовим чемпіоном світу! Легенда!!!

Але в цій ситуації тішить те, що нашому Михайлу Кохану – лише 21 рік (Фадеку – всі 33!), і всі його перемоги – ще попереду.