Як волинянин здобував друге «золото» на Всесвітніх Іграх (Відео)

Суперово, Богдане!!!

Фото – facebook.com/minmolodsport.

Вчора 25-річний лучанин Богдан Мочульський був найсильнішим на планеті у джиу-джитсу

Після дев'ятого передостаннього змагального дня XI Всесвітніх ігор-2022 збірна України посідає 3 місце в медальному заліку, маючи в доробку 39 нагород.

16 липня українські атлети завоювали на аренах Бірмінгема 5 медалей. Данило Фільченко (воднолижний спорт), Богдан Мочульський (джиу-джитсу) та пара Богдан Пограничний/Данило Стецюк стали володарями золота.

Срібну медаль у джиу-джитсу завоювала Богдана Голуб, а бронзову – українські акробатки Вікторія Куніцка, Олександра Мальчук і Дарина Пом'яновська.

Суперово, Богдане!!! Фото – Міністерство молоді і спорту України.

Як йшов до тріумфу в джиу-джитсу 25-річний волинянин Богдан Мочульський: лучанин переміг італійця Андреа Кальцоні – 14:5, француза Джульєна Метью – 13:4 і завершив внічию бій із голландцем Екко ван дер Веєром – 14:14. А у фіналі Мочульський здолав колумбійця Алехандро Вів'єскаса – 19:7!

Дивимось цей поєдинок:

До речі, 25-річний спортсмен із Луцька вдруге поспіль стає чемпіоном Всесвітніх ігор, він також є дворазовим чемпіоном світу з джиу-джитсу.

За день до завершення змагань у медальному заліку лідирує Німеччина – 43 (23 золотих, 6 срібна та 14 бронзові) нагороди. На другу сходинку піднялись американці – 35 (13-15-7), на третє місце увірвалася Україна – 39 (13-11-15). Найбільше медалей завоювали атлети з Італії – 45.

Сьогодні – останній день змагань XI Всесвітніх Ігор.