Курси НБУ $ 41.10 € 44.63
Українські волейболістки Хміль та Лазаренко стали чемпіонками Європи U-20

Волейбольна Україна вітає наших дівчат зі золотом!

Фото із сайту cev.eu.

В жіночому турнірі з пляжного волейболу українки виграли всі матчі і здобули золоті нагороди

У турецькому Ізмірі сьогодні завершився чемпіонат Європи з пляжного волейболу у віковій категорії до 20 років, передає Спорт.юа.

Серед жінок головний приз турніру вибороли українські спортсменки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко.

Напередодні вони подолали чвертьфінальний бар'єр, а в неділю здобули ще дві перемоги. У півфіналі українки виграли у представниць Естонії Єва Ліза Куйвонен/Ліїса-Лота Йоргенсон 2:0 (21:11, 21:13), і у вирішальному поєдинку за головний приз чемпіонату завдали поразки дуету з Латвії Даніела Константінова/Ліва Ебере 2:0 (21:13, 21:17).

Додамо, що цього року Хміль та Лазаренко стали бронзовими призерами чемпіонату Європи у віковій категорії до 22 років. Крім того, вони посіли друге місце у Світовому турі під назвою «Volleyball World Beach Pro Tour Futures» у Польщі.