Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
Пошуки тіл членів екіпажу українського транспортного літака, який розбився у Греції, завершено

Місце катастрофи.

Скріншот.

Пошуки тіл членів екіпажу українського транспортного літака, який розбився у Греції, завершено

Грецькі рятувальники знайшли тіла всіх льотчиків

Увечері 17 липня на півночі Греції завершили операцію з вилучення тіл загиблих членів екіпажу українського транспортного борту Ан-12. Про це повідомило видання ГОРДОН з посиланням на ERT.

Грецькі рятувальники знайшли тіла всіх членів екіпажу, їх відправили до лікарні Комотіні для проведення судово-медичної експертизи. Її проводитиме похоронне бюро, яке перебуває на зв'язку з урядом України.

На місці аварії літака не виявлено отруйних речовин, тепер там розпочнуть роботу піротехніки. За інформацією каналу, борт перевозив 11,5 тонни боєприпасів.

Також, як зазначав ERT, на місці аварії літака виявили предмет, який, імовірно, є бортовим самописцем.

На місці аварії літака виявили предмет, який, імовірно, є бортовим самописцем.

Український транспортний літак Ан-12 розбився у Греції в ніч проти 17 липня. Він перевозив комерційний «небезпечний» вантаж маршрутом Сербія – Йорданія – Бангладеш, повідомляли у МЗС України. Екіпаж складався із восьми громадян України. Попередня причина аварії – відмова одного з двигунів.

Міністр оборони Сербії Небойша Стефанович пізніше уточнив, що літак перевозив оборонний вантаж із Сербії до Бангладешу. Цей борт не має стосунку до Міністерства оборони України, він належав приватній компанії, повідомили у Міноборони.

Читайте також: «Міноборони Сербії повідомило, що і куди віз український літак, який розбився в Греції»

Telegram Channel