Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
 Олег Плотницький: «Відправили з Італії 7 фур гуманітарної допомоги в Україну» (Відео)

В Перуджі є церква, люди збиралися просто, туди приносили речі, якусь їжу.

Фото із сайту xsport.ua.

Олег Плотницький: «Відправили з Італії 7 фур гуманітарної допомоги в Україну» (Відео)

Капітан збірної України відзначив, наскільки важка праця волонтерів

Капітан збірної України та догравальник «Перуджі» Олег Плотницький розповів XSPORT в проєкті «Разом до перемоги!», як з командою та вболівальниками організували відправку гуманітарки:

Все, що можна, чим можна допомогти. І відправляли це вантажівкою в Україну.

«Так, це було з командою («Перуджею») та нашими фанатами. Вони теж дуже добре підключилися. Швидко включилися, достатньо багато допомагали та допомагають. В Перуджі є церква, люди збиралися просто, туди приносили речі, якусь їжу. Все, що можна, чим можна допомогти. І відправляли це вантажівкою в Україну.

Я знаю, що вже 7 фур відправили і далі це все продовжується. Так само і команда допомагала, у всіх є діти, всі розуміли, що, може, не було якогось одягу ще чогось. Всі віддавали, приносили і я туди приїжджав, теж віддавав. Чесно кажучи, велика подяка тим волонтерам. Які кожного дня допомагають, тому ще це дуже енергетично важка робота. Реально, дуже важко… Ти маєш думати, що і як краще зробити.

Це не має бути що просто щось зробив. Ти маєш думати, що краще зробити, що купити, як це відправити, щоб воно швидше прийшло. Кому це більше допоможе, де це знайти. Дуже багато питань. Я сам в перші дні просто не розумів як. Здається, нічого такого важкого немає. А насправді сидиш, думаєш: «Так, це треба зараз туди поїхати, потім в мене тренування, то туди, заїхати, подивитися. А там краще, а там більше». Реально, дуже важка (робота). Звичайно, в порівнянні з військовими, які захищають нашу країну, які ризикуючи своїм життям дають нам можливість жити, дихати, грати у волейбол, інші види спорту… Але волонтерів точно не можна забувати».

Читайте також: Волейболістка з Сєвєродонецька перебралася в Чехію

Telegram Channel