Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Олена Зеленська потрапила на обкладинку Vogue: зворушливі кадри з президентом

Олена Зеленська на обкладинці Vogue.

Фото Главком.

Олена Зеленська потрапила на обкладинку Vogue: зворушливі кадри з президентом

Перша леді України Олена Зеленська позувала у фотосесії для відомого американського глянцю Vogue. Також на зйомці був присутній Володимир Зеленський, з яким Олена зображена на кількох кадрах

Фотографом була культова фотографиня Енні Лейбовіц, а стилісткою – фешн-редакторка українського Vogue Юлія Пеліпас, пише Главком.

 

 У виданні зазначили, що в час війни в Україні перша леді Олена Зеленська стала дипломатом на передовій та обличчям емоційної втрати своєї нації.

«Це були найжахливіші місяці в моєму житті та житті кожного українця. Чесно кажучи, я не думаю, що хтось знає, як ми справлялися емоційно».

 

 «Це були найжахливіші місяці в моєму житті та житті кожного українця. Чесно кажучи, я не думаю, що хтось знає, як ми справлялися емоційно», – сказала Зеленська в інтерв'ю.
Фотосесія та розмова Олени з журналістами відбулася в Києві. Там перша леді запевнила, що українці не сумніваються в перемозі й саме це те, що допомагає нам рухатися далі.

 

 В інтерв'ю Vogue президентське подружжя розповіло про життя під час війни, свій шлюб і спільну історію, а також свої мрії про майбутнє України. Володимир Зеленський під час розмови з журналістами, як завжди, дуже ніжно розповідав про кохану. Війна лише посилила їхнє кохання.

 

 «Олена дійсно моя найкраща подруга. Вона також патріотка і дуже любить Україну. Це правда. І вона чудова мати», – сказав президент.

Telegram Channel