Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Під ударом загарбників буде вся Україна. Без винятку - військовий експерт

Віримо в ЗСУ!

Фото: Донецька ОДА.

Під ударом загарбників буде вся Україна. Без винятку - військовий експерт

Ворог не може досягти успіху у воєнному сенсі і вдається до обстрілу мирного населення

Уся Україна буде залишатися під ударом російських окупантів. По це в ефірі марафону «Єдині новини» в слоті ТСН заявив військовий експерт Петро Черник.

«Уся Україна буде залишатися під ударом. Уся, без винятку. Чому Харків? Бо на початку битви за Донбас противник задекларував велику оперативну дугу. Це і є сам Харків, далі вниз на Запоріжжя, на Дніпро з виходом на Миколаїв, на Одесу з пробиванням сухопутного коридору до Придністров'я.

Уся Україна буде залишатися під ударом. Уся, без винятку. Чому Харків? Бо на початку битви за Донбас противник задекларував велику оперативну дугу. Це і є сам Харків, далі вниз на Запоріжжя, на Дніпро з виходом на Миколаїв, на Одесу з пробиванням сухопутного коридору до Придністров'я. 

Об'єктивно, і це велика заслуга ЗСУ, противник не зміг і не досягає розвитку по цій оперативній дузі. І він вдається до найзрозумілішої для себе тактики - не може нанести ураження противнику у воєнному сенсі, він в обов'язковому порядку вдається до хаосу, а у нашому випадку до обстрілу мирних міст», - пояснює експерт.

Він також додає, що Харків під постійним вогнем, оскільки це найближче місто такої величини до російського кордону і туди досягає звичайна ствольна артилерія ворога, не говорячи вже про РСЗВ, яких, на жаль, на цю хвилину у противника ще доволі багато.

Читайте також: «В Україні бійці хочуть назвати бригаду іменем видатного командувача ОУН-УПА».

 

Telegram Channel