Курси НБУ $ 36.57 € 37.75
Колишнього телеведучого «Інтера» звинуватили в держзраді (Фото)

Останнє слово – за судом.

Фото dw.com.

Колишнього телеведучого «Інтера» звинуватили в держзраді (Фото)

Cправу проти Юрія Кота було порушено 17 травня

Колишньому українському телеведучому та російському пропагандисту Юрію Коту оголосили підозру в держзраді. Зазначається, що у своєму Telegram-каналі Кот розповсюджує прокремлівські наративи, дискредитуючи українців. Про це повідомили в Офісі генпрокурора, а текст повідомлення про підозру опублікували на сайті прокуратури. передає zaxid.net.

Він підбурював до міжетнічних конфліктів, розпалював сепаратистські настрої серед українців та формував хибний образ частини українського населення як «націонал-фашистів»

Cправу проти Юрія Кота було порушено 17 травня. За даними слідства, під час Революції Гідності в 2013-2014 роках Кот був ведучим «антимайдану», а після цього переїхав жити до Росії. Телеведучий публічно підтримував проросійських бойовиків на Донбасі. Працював у державному російському пропагандистському інформагентстві ««Росія сьогодні» та інформагентстві News Front.

«Юрій Кот займався інформаційним викривленням подій під час Євромайдану. Крім того, він підбурював до міжетнічних конфліктів, розпалював сепаратистські настрої серед українців та формував хибний образ частини українського населення як «націонал-фашистів», — зазначено у повідомленні.

Також від початку повномасштабної російської агресії Юрій Кот підтримує дії російської влади, заявляючи про це публічно, зокрема у своєму телеграм-каналі «Юрий Кот — Быть добру!». Там він подає викривлену інформацію щодо історичних та політичних фактів та розповсюджує прокремлівські наративи, дискредитуючи українців.

За статтею про держзраду йому може загрожувати від 15 років до довічного позбавлення волі.

 

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel