Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
560 випускників можуть похвалитись найвищими балами на НМТ

Серед відмінників цьогорічного тесту – випускник Колківського ліцею Андрій Олійник.

Фото Суспільне.

560 випускників можуть похвалитись найвищими балами на НМТ

За результатами Національного мультипредметного тесту відмінниками на Волині стали понад пів тисячі учасників

Про це розповіла Суспільному завідувачка центру ЗНО Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко.

Всього під час основної сесії НМТ на Волині складали майже 6 800 учасників.

Зі слів Алли Корнейко, 560 людей отримали найвищі бали з одного, двох, або трьох предметів. Серед них 86 волинян отримали по 400 балів.

Лідер, Волинський обласний науковий ліцей, має три 600-бальні результати.

«По 600 балів отримали 26 учасників з усієї області, Це досить непоганий результат», – зазначила Алла Корнейко.

В центрі ЗНО також проаналізували результати Національного мультипредметного тесту в розрізі навчальних закладів. Найвищі результати є у 137 шкіл. Серед них – ліцеї, гімназії та маленькі сільські школи.

«Лідер, Волинський обласний науковий ліцей, має три 600-бальні результати. По два 600-бальні результати мають луцькі гімназії №4 та № 18, школа №9 і Камінь-Каширський ліцей №2», – додала завідувачка центру ЗНО на Волині.

Серед відмінників цьогорічного тесту – випускник Колківського ліцею Андрій Олійник. Хлопець отримав по 200 балів з математики та історії.

Суспільному хлопець розповів: високі бали – це результат навчання упродовж 11 років. У своїх силах, говорить, був впевнений. «Закінчив тест я за 1 годину 10 хвилин. Перевіряв, звісно, пройшовся по всіх завданнях. Перевірив, чи не має помилок. Ну, на скільки знав, настільки й написав», – додає Андрій Олійник.

Що відомо

  • У першому етапі реєстрації на проходження національного мультипредметного тесту на Волині встигли зареєструватися понад 7,5 тисяч учасників. З 21 червня та до 7 липня відбувся другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ (Національний мультипредметний тест – ред.), що замінив ЗНО-2022 через війну в країні.

Telegram Channel