«Шахтар» без бразильців не зміг обіграти «Металіст 1925» (Відео)

Всюдисущий 21-річний Михайло Мудрик мав кілька нагод, але всі їх змарнував.

Фото із сайту football24.ua.

Сьогодні стартував 1-ий тур Української Прем’єр-Ліги з футболу

Футбол. Чемпіонат України – УПЛ. 1 тур, 23 серпня. «Шахтар» (Донецьк) – «Металіст 1925» (Харків) – 0:0. НСК «Олімпійський» (Київ).

«Шахтар»: Трубін, Михайличенко, Матвієнко, Кривцов, Тейлор, Джурасек, Степаненко, Мудрик, Судаков (Бондаренко, 61 хв), Петряк (Очеретько, 76), Сікан (Тотовицький, 61).

«Металіст 1925»: Мозіль, Шершень, Безуглий, Курило, Рудавський, Мартинюк, Русин, Габі, Кравченко (Дудік, 79), Ременюк (Дмитренко, 78), Зубков (Бичек, 71).

Жовті картки: Ременюк, 72 хв., Очеретько, 84.

У матчі-відкритті чемпіонату України зустрілися «Шахтар« та «Металіст-1925». Перед стартом зустрічі було проведено церемонія, під час якої було піднято унікальний прапор України.

У самому поєдинку досить передбачувано домінували «гірники», однак підопічних Ігора Йовічевича підводила реалізація. Не Михайло Мудрик, не Данило Очеретько не змогли відзначитись наприкінці матчу.

У харків’ян теж був свій супермомент на 13-ій хвилині, але донецький клуб врятував Анатолій Трубін після удару впритул Ростислава Русина.

Дивимось найцікавіші фрагменти матчу:

Інші результати сьогоднішнього дня:

«Зоря» (Луганськ) – «Ворскла» (Полтава) – 3:1 (1:0 – Назарина, 7 хв,  пенальті.; 2:0 – Безбородько, 30 хв.; 3:0 – Безбородько, 53 хв.; 3:1 – Олійник, 73 хв., з пенальті). м.Ужгород.

Дивимось на перший гол сезону, який із пенальті забив гравець «Зорі» Єгор Назарина:

«Чорноморець» (Одеса) – «Верес» (Рівне) – 0:1 (Дмитро Кльоц, 22 хв). На 48-ій хвилині Дахновський («Верес») не реалізував одинадцятиметровий (воротар).