![У Ковелі пам’ятник Шевченку одягнули у велику вишиванку і створили на бруківці орнамент](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/zi/uzmvbf-d57iaqrehzuil34x6v2sxyka6fiafzio.jpg)
Працює над орнаментом директор дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик з юними помічниками.
У Ковелі пам’ятник Шевченку одягнули у велику вишиванку і створили на бруківці орнамент
Розмальовують бруківку на площі Героїв Майдану. Працює над орнаментом директор дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик з юними помічниками
«Українські візерунки стилізували під сучасність і кольорів обирали мінімум», – ділиться задумом Олена Степанівна, інформує сайт міськради.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/2i/65lg4w-0x0-1536x1152-34rjpy72ypa46xqdxbsadewbtajs42ii.jpg)
Ковельчани підходять і милуються роботою художників, роблять фото. Оля Яренчук з мамою під’їхали подивитись на зміни, які відбуваються у центральній частині міста. Вони сьогодні з Державним Прапором України.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/m6/tflq7l-0x0-1453x1535-25j7mo4cibskwna74taxt73aomlifm6l.jpg)
Ковельчани підходять і милуються роботою художників, роблять фото.
Коім цього у ці святкові дні пам’ятник Тарасу Шевченку буде вбраний у велетенську вишиванку.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/ga/cuwpr3-0x0-1536x1152-2dj3vwbsqidzvgew4llbs5hfkgrs3ga5.jpg)
Нагадаємо, цю сорочку було створено з ініціативи ГО «Велика ідея». Роботу розпочали 2017 року у День Незалежності. Упродовж 2017 року над вишиванкою працювали 26 трудових колективів та 15 загальноосвітніх шкіл Ковельщини, а також мешканці Волинської, Луганської, Донецької, Одеської, Львівської, Київської областей, гості з Італії, Великої Британії та США. Загалом 2500 людей долучились до створення вишиванки.
Вражають і розміри традиційного українського вбрання – на виріб пішло 36 метрів тканини, а головна частина вишиванки (маніжка) має розміри 180 на 80 см. Пояс – 8 метрів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)