Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
У Ковелі пам’ятник Шевченку одягнули у велику вишиванку і створили на бруківці орнамент

Працює над орнаментом директор дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик з юними помічниками.

Фото Ковельська міська рада.

У Ковелі пам’ятник Шевченку одягнули у велику вишиванку і створили на бруківці орнамент

Розмальовують бруківку на площі Героїв Майдану. Працює над орнаментом директор дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука Олена Цьомик з юними помічниками

«Українські візерунки стилізували під сучасність і кольорів обирали мінімум», – ділиться задумом Олена Степанівна, інформує сайт міськради.

 

 Ковельчани підходять і милуються роботою художників, роблять фото. Оля Яренчук з мамою під’їхали подивитись на зміни, які відбуваються у центральній частині міста. Вони сьогодні з Державним Прапором України.

 

 

Ковельчани підходять і милуються роботою художників, роблять фото.

Коім цього у ці святкові дні пам’ятник Тарасу Шевченку буде вбраний у велетенську вишиванку.

 

 Нагадаємо, цю сорочку було створено з ініціативи ГО «Велика ідея». Роботу розпочали 2017 року у День Незалежності. Упродовж 2017 року над вишиванкою працювали 26 трудових колективів та 15 загальноосвітніх шкіл Ковельщини, а також мешканці Волинської, Луганської, Донецької, Одеської, Львівської, Київської областей, гості з Італії, Великої Британії та США. Загалом 2500 людей долучились до створення вишиванки.

Вражають і розміри традиційного українського вбрання – на виріб пішло 36 метрів тканини, а головна частина вишиванки (маніжка) має розміри 180 на 80 см. Пояс – 8 метрів.

Telegram Channel