Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
У Ковелі проклали новий водогін

Люди задоволені результатом.

Фото Ковельської міськради.

У Ковелі проклали новий водогін

УВКГ «Ковельводоканал» завершив роботи з прокладання нового водопроводу на вулиці Академіка Кравчука

275 метрів застарілих труб там замінили на нові поліетиленові. Кошторисна вартість проєкту понад 403 тисячі гривень, з них 180 тисяч гривень – кошти міського бюджету, повідомлено на сайті Ковельської міськради.

Під час зустрічі з міським головою Ігорем Чайкою мешканці розповіли, що часто мали проблеми із водою через прориви на мережі. Тепер вони уже почали підключення до новозбудованого водогону.

275 метрів застарілих труб там замінили на нові поліетиленові. Кошторисна вартість проєкту понад 403 тисячі гривень.

Подякували, що досить швидко були проведені роботи, упродовж яких працівники водоканалу організували щоденне підвезення питної води. Надалі чекатимуть на нову дорогу. Кажуть, що розуміють ситуацію і готові долучитись до співфінансування.

«Велике спасибі колективу УВКГ «Ковельводоканал» та його керівнику Юрію Рибачку, що вони працюють над оновленням мереж. Практично упродовж місяця мешканці двох вулиць отримали можливість споживати безперебійно якісну воду. Нещодавно на вулиці Саксаганського теж було збудовано новий водогін. І ми не будемо зупинятись, а продовжимо рухатись далі у цьому напрямку», – зауважив Ігор Чайка.

Читайте також: У Ковелі пам’ятник Шевченку одягнули у велику вишиванку і створили на бруківці орнамент.

Telegram Channel